fbpx

ODKRYJ STUDIA 
NA...

ODKRYJ 
STUDIA
NA...

CZŁOWIEK W CYBERPRZESTRZENI

studia licencjackie
stacjonarne
Kampus Wóycickiego 1/3,
budynek 17

Szukasz kierunku, który pozwoli połączyć prawo, informatykę, socjologię oraz biznes? Wybierz studia na kierunku Człowiek w cyberprzestrzeni.

W trakcie studiów zdobędziesz specjalistyczną wiedzę związaną z kształtowaniem się społeczeństwa informacyjnego, cyberbezpieczeństwem, prawem autorskim w społeczeństwie informacyjnym, prawnymi aspektami marketingu sieciowego i reklamy w środkach komunikacji elektronicznej.

Rozwiniesz także swoje kompetencje w zakresie analizy i projektowania systemów informatycznych. Dodatkowo, podczas studiów zdobędziesz certyfikat IBM SPSS Expert, który wzmocni Twoje kompetencje na rynku pracy.

Perspektywy zawodowe

Kierunek Człowiek w cyberprzestrzeni przygotowuje do pracy na stanowiskach średniego szczebla w administracji państwowej i samorządowej oraz w organizacjach i podmiotach prywatnych z branży high-tech.

Po ukończeniu tych studiów możesz aktywnie współpracować w interdyscyplinarnych zespołach zajmujących się projektami z obszaru nowych technologii, zarówno w biznesie jak i administracji publicznej.

Kontynuacją studiów jest kierunek II stopnia Bezpieczeństwo w gospodarce cyfrowej.

Wymagania rekrutacyjne

Język polski, język obcy nowożytny oraz jeden z przedmiotów do wyboru: historia, wiedza o społeczeństwie, geografia, matematyka.

Uniwersytet
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

Biuro Rekrutacji
tel. (22) 569 96 94, (22) 569 68 32, (22) 569 96 92
e-mail: rekrutacja@uksw.edu.pl

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.