fbpx

ODKRYJ STUDIA 
NA...

ODKRYJ 
STUDIA
NA...

EKONOMIA MENEDŻERSKA

studia magisterskie
stacjonarne oraz niestacjonarne
Kampus Wóycickiego 1/3,
budynek 23

Chciałbyś kontynuować swoją przygodę z ekonomią, poszerzając ją o szczegółową wiedzę? Wybierz Ekonomię menedżerską na UKSW!

Kierunek ten stworzony jest dla tych, którzy chcieliby poszerzyć wiedzę o funkcjonowaniu organizacji gospodarczych i uzupełnić ją o nowe zagadnienia. Studenci – posiadając już podstawową, ogólną wiedzę ekonomiczną – poznają m.in. tzw. ekonomiki szczegółowe i bardziej zaawansowane narzędzia badawcze. Poszerzają wiedzę z zakresu prawa i bezpieczeństwa gospodarczego, logistyki oraz instrumentów finansowych. Rozwijają kompetencje menadżerskie dzięki takim przedmiotom, jak: metody i techniki negocjacji, metody optymalizacji decyzji menedżerskich, analiza projektów inwestycyjnych czy zarządzanie strategiczne.

Studia te otwierają drogę do zdobycia umiejętności, które współcześnie odgrywają znaczącą rolę na rynku pracy. Potrzeba wyspecjalizowanych ekspertów z dziedziny ekonomii menedżerskiej sprawiła, że kierunek ten jest unikatowy i znacząco podnosi kompetencje, związane z gospodarką i zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Perspektywy zawodowe

Absolwenci tego kierunku mogą znaleźć pracę w wielu firmach, instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych, bankach, administracji centralnej i lokalnej, organizacjach o charakterze typowo ekonomicznym i finansowym, czy ośrodkach badawczych zajmujących się prognozami i analizami ekonomicznymi.

Wymagania rekrutacyjne

Na studia stacjonarne II stopnia kandydaci są przyjmowani na podstawie średniej ocen z toku studiów.

W przypadku studiów niestacjonarnych, decyduje kolejność zgłoszeń z dokumentami na Wydział.

Uniwersytet
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

Biuro Rekrutacji
tel. (22) 569 96 94, (22) 569 68 32, (22) 569 96 92
e-mail: rekrutacja@uksw.edu.pl

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.