fbpx

ODKRYJ STUDIA 
NA...

ODKRYJ 
STUDIA
NA...

EKONOMIA

studia licencjackie
stacjonarne oraz niestacjonarne
Kampus Wóycickiego 1/3,
budynek 23

Interesują Cię zagadnienia związane z gospodarką? Studiuj Ekonomię na UKSW!

Podczas studiów poznasz prawa rządzące rynkiem, zdobędziesz wiedzę z nauk ekonomicznych na temat makro i mikroekonomii. Zyskasz umiejętności, które pozwolą odkryć wszystkie aspekty gospodarki i jej relacji do innych nauk.

Zajęcia praktyczne, na których wykorzystasz wiedzę ekonomiczną rozwiną Twoje umiejętności, dotyczące rozwiązywania problemów ekonomicznych i opiniowania różnych kwestii gospodarczych i społecznych. Dzięki temu absolwenci tego kierunku stają się konkurencyjni na rynku pracy.

Wykwalifikowana kadra naukowa, składająca się z wielu ekspertów i specjalistów w dziedzinie ekonomii sprawia, że studia w Instytucie Ekonomii i Finansów na UKSW oparte są przede wszystkim na rozwiązywaniu wybranych problemów gospodarczych. Studenci mają szansę na zdobycie wszechstronnej wiedzy oraz umiejętności, które z powodzeniem wykorzystają w dalszej karierze zawodowej.

Perspektywy zawodowe

Po studiach ekonomicznych absolwenci są gotowi do podjęcia pracy w wielu przedsiębiorstwach czy działach finansowych. Instytucje, w jakich można podjąć pracę to m.in. banki, giełda i inne instytucje finansowe, placówki ubezpieczeniowe, ośrodki zajmujące się prognozami i analizami ekonomicznymi, ośrodki naukowe i badawcze, administracja centralna i lokalna czy organizacje non-profit o charakterze ekonomicznym.

Wymagania rekrutacyjne

Wymagane przedmioty maturalne na studia I stopnia: język polski, język obcy nowożytny, przedmiot do wyboru (matematyka, WOS, geografia, fizyka z astronomią, historia, informatyka).

W przypadku studiów niestacjonarnych, decyduje kolejność zgłoszeń z dokumentami na Wydział.

Uniwersytet
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

Biuro Rekrutacji
tel. (22) 569 96 94, (22) 569 68 32, (22) 569 96 92
e-mail: rekrutacja@uksw.edu.pl

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.