fbpx

ODKRYJ STUDIA 
NA...

ODKRYJ 
STUDIA
NA...

PIELĘGNIARSTWO

studia licencjackie
stacjonarne
Kampus Wóycickiego 1/3,
budynek 21

Czujesz, że Twoim powołaniem jest pomoc innym? Wybierz Pielęgniarstwo na UKSW!

Pielęgniarstwo to jedna z najbardziej poszukiwanych profesji na świecie. Decydując się na ten kierunek studiów, zyskujesz możliwość zdobycia pewnego zawodu (obdarzonego społecznym zaufaniem), dzięki któremu od razu po studiach znajdziesz pracę w placówkach medycznych.

Studiując pielęgniarstwo na UKSW, masz gwarancję odbycia praktyk w renomowanych placówkach medycznych. Wśród instytucji klinicznych, stanowiących bazę naukową dla studiów medycznych UKSW, są m.in. Wojskowy Instytut Medyczny, Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego czy Instytut Matki i Dziecka. Uczelnia podjęła również współpracę z jednostkami zagranicznymi, Katolickim Uniwersytetem Najświętszego Serca w Mediolanie oraz polikliniką Gemelli w Rzymie.

Perspektywy zawodowe

Po ukończeniu studiów na kierunku pielęgniarstwo zdobędziesz wiedzę i umiejętności, dzięki którym znajdziesz zatrudnienie w szpitalach, zakładach podstawowej opieki zdrowotnej, w zakładach pielęgnacyjno-opiekuńczych oraz opiekuńczo-leczniczych, ośrodkach opieki paliatywno-hospicyjnej, w żłobkach czy w domach opieki społecznej i wielu innych instytucjach. Zyskasz możliwość podjęcia zatrudnienia lub kontynuacji kształcenia nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Wymagania rekrutacyjne

Wymagane przedmioty maturalne na studia: język obcy nowożytny, przedmiot do wyboru: matematyka, biologia, chemia, fizyka, geografia, informatyka.

Uniwersytet
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

Biuro Rekrutacji
tel. (22) 569 96 94, (22) 569 68 32, (22) 569 96 92
e-mail: rekrutacja@uksw.edu.pl

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.